„Pociąg do ruchu, Aktywny przystanek ŚWIETLICA”

Pandemia wpłynęła destrukcyjnie na życie wielu osób – zwłaszcza dzieci. Nauka przed komputerem w domu i brak bezpośredniego kontaktu z rówieśnikami przyczyniły się do powstania niepokojących procesów.

Naturalna aktywność fizyczna naszych uczniów została znacznie ograniczona lub całkowicie zanikła. W związku z tym świetlica naszej szkoły przystąpiła do projektu „Pociąg do ruchu, Aktywny przystanek ŚWIETLICA”.

Jego głównym celem jest – aktywowanie dzieci po pandemii poprzez organizowanie różnych form aktywności fizycznej
w sali i na powietrzu, maj
ących na celu prawidłowy rozwój fizyczny ucznia.

Logo akcji