Rekrutacja do świetlicy szkolnej na rok szkolny 2026/2027
15 maja 2026
Szanowni Państwo, informujemy, że rekrutacja do świetlicy szkolnej na rok szkolny 2026/2027 będzie prowadzona w następujących terminach
-
Uczniowie kontynuujący korzystanie ze świetlicy:
Od 18 do 29 maja 2026 r.
Rodzice uczniów, którzy obecnie uczęszczają do świetlicy i chcą, aby ich dzieci korzystały
z niej również w kolejnym roku szkolnym, zobowiązani są do ponownego złożenia karty zgłoszenia. Kontynuacja uczestnictwa nie odbywa się automatycznie.
-
Uczniowie klas pierwszych rozpoczynający naukę w roku szkolnym 2026/2027:
Od 1 do 7 września 2026 r.
Szczegółowe zasady rekrutacji oraz wymagane dokumenty dostępne są na stronie internetowej szkoły w zakładce:
