Wyprawka dla uczniów klas 1.

Wykaz niezbędnych przyborów szkolnych dla ucznia pierwszej klasy w roku szkolnym 2023/2024

Uczniowie otrzymują bezpłatne podręczniki oraz materiały ćwiczeniowe do edukacji wczesnoszkolnej. Podręcznik do religii rodzice kupują po uzgodnieniu z Katechetą we wrześniu.

1. Zeszyty:  16 – kartkowy w kratkę, 16 – kartkowy w wąską linię (z czerwonymi i niebieskimi linijkami)
  2. Piórnik z wyposażeniem: 1 ołówek trójkątny do nauki pisania, 2 ołówki zwykłe HB, temperówka, gumka, linijka, nożyczki, kredki ołówkowe, klej w sztyfcie.
  3. Dwie teczki na gumkę (podpisane z przodu).
  4. Zmienne obuwie i worek z materiału na obuwie zmienne.
  5. Strój gimnastyczny.
  6. Strój galowy, a nie wizytowy (biała bluzka/koszula, czarna lub granatowa spódnica/spodnie).
  7. Proszę nie kupować materiałów plastycznych.

O  potrzebnych materiałach i przyborach poinformują wychowawcy klas we wrześniu.

Rodzice przyszłorocznych uczniów klas pierwszych, którzy chcą korzystać ze świetlicy pobierają wniosek ze strony szkoły (dokumenty świetlicy) i wypełnioną kartę zgłoszenia dostarczają osobiście w terminie do 08.09.2023 (urna rekrutacyjna będzie znajdowała się przy wejściu do szkoły od ul. Bocheńskiej).