Obiady 2023/2024

Obiady w szkole

REGULAMIN STOŁÓWKI SZKOLNEJ

Szanowni Państwo,

W związku ze zmianą firmy cateringowej od 1 września 2023 roku  następują zmiany dotyczące  funkcjonowania stołówki szkolnej.

1. Umowy do pobrania znajdują się na stronie internetowej szkoły. Każdą umowę należy wypełnić, wydrukować, podpisać oraz dostarczyć do szkoły w zamkniętej kopercie. W przedsionku szkoły będzie przygotowana urna, do której należy wrzucić koperty z umowami.
  2. Wypełnione umowy należy dostarczyć w nieprzekraczalnym terminie do 5 września 2023r. (po tym terminie umowy będą wprowadzane do systemu w miarę możliwości czasowych)
  3. Obiady będą wydawane od 11 września 2023r.
  4. Ze względu na zmianę firmy cateringowej nie będzie możliwości zakupienia obiadu bez uprzednio podpisanej umowy.
  5. Rodzice, których dzieci korzystały z obiadów w szkole w poprzednich latach, również zobowiązani są do podpisania nowej umowy na rok szkolny 2023/2024. Numer rachunku do wpłat za obiady oraz konto w aplikacji zamowposilek.pl pozostają bez zmian. W aplikacji należy jednak zaktualizować dane kontaktowe oraz klasę. W przypadku braku aktualizacji klasy mogą wystąpić problemy z wydawaniem posiłku.
  6. Cena jednego obiadu w roku szkolnym 2023/2024 wynosi 12,00zł (słownie: dwanaście złotych 00/100)
  7. Rodzic zobowiązuje się do dokonywania wpłat na numer rachunku bankowego, który otrzyma na adres e-mail podany w dostarczonej do szkoły umowie.
  8. Harmonogram wydawania obiadów dla uczniów przebywających w świetlicy zostanie przygotowany przez nauczycieli świetlicy w dostosowaniu do planu lekcji.
  9. Osoby do kontaktu w sprawach wydawanych obiadów:

Agata Srokowska 603 360 450

Magdalena Głowacz 604 494 848

Ważne!

W aplikacji zamowposilek.pl  należy zaktualizować numer klasy (w ustawieniach konta użytkownika) do której będzie uczęszczało dziecko,  korzystające z obiadów  w roku szkolnym 2023/2024

Brak wykonania tej czynności będzie powodować  problemy z wydawaniem posiłków, ponieważ imię i nazwisko dziecka nie pojawi  się  we właściwym miejscu  listy obiadowej.

Sprawa dotyczy dzieci, które korzystały z obiadów w latach poprzednich.

Do pobrania umowa usług cateringowych    Umowa do pobrania