Zwolnij tempo

Drogi rodzicu, zachęcamy do obejrzenia krótkiego filmiku, przygotowanego w ramach kampanii "Enjoy the Ride", której twórcy zachęcają do prowadzenia spokojnego i zrównoważonego trybu życia.

Tego, kto żyje za szybko, może spotkać po drodze wiele nieprzyjemności. Bóle głowy, większa podatność na choroby, problemy ze snem, a w perspektywie długofalowej – choroby serca, cukrzyca, alergia – to tylko niektóre z nich. Albo stłuczka. Co innego, jeśli się zwolni. Wtedy można po prostu cieszyć się życiem – tłumaczą twórcy kampanii. Według badań autorów kampanii, aż 70% osób, które przyznają się do „pośpiesznego” stylu życia, przyspiesza także na jezdni, podczas gdy osoby żyjące wolniej, rzadziej śpieszą się na drodze.

W świecie tak szybkim i intensywnym, zachęcamy Cię do dbania o spokój w domu, troszczenia się o relacje z dziećmi, wyłączania się z sieci, zwolnienia w codziennym pędzie. To zapewni zdrowie, ale też w konsekwencji większe bezpieczeństwo dla Ciebie i Twoich dzieci.