Rozmowa ma moc

Dziś polecamy kampanię "Rozmowa ma moc" zorganizowaną w ramach projektu społecznego 'Młode Głowy' Fundacji 'Unaweza'.

Możemy zobaczyć krótki spot z udziałem znanego repera Bedoesa, który zachęca do rozmowy z naszymi dziećmi o tym jak się czują, z kim przyjaźnią, z jakimi problemami się zmagają. Być może ten filmik będzie inspiracją dla rodziców nastolatków do wspólnego dialogu i dzielenia swoimi przeżyciami.

W dzisiejszych czasach, gdy duża część dzieci "polega" na kolegach i informacjach z sieci, tradycyjna rozmowa "twarzą w twar" ma zupełnie inny wymiar. Dziecko czuje wtedy wsparcie, widzi na twarzy nasze reakcje, troskę, chęć pomocy, budujemy realację.... Warto rozmawiać realnie....

Informacje o kampanii oraz spot z udziałem Bedoesa znajduje się na stronie: https://mlodeglowy.pl/rozmowa-ma-moc-zobacz-spot-z-udzialem-bedoesa-2115/