Poznajemy Polskę i Wrocław

Na początku listopada dzieci w naszej świetlicy odkrywali ciekawostki związane z naszym miastem i ojczyzną

Poznali zabytki, charakterystyczne budynki, herb Wrocławia oraz słuchali legend o wrocławskich krasnalach.

Z okazji Narodowego Święta Niepodległości wychowankowie przygotowali patriotyczne prace plastyczne. Nasza świetlica zorganizowała też międzyszkolny konkurs plastyczny pt. “Zakładka Małego Polaka”, w którym Świetliczaki chętnie wzięli udział, tworząc rozmaite, biało-czerwone zakładki do książek. Wystawę wszystkich prac przedstawiamy w galerii.