Klikaj z głową

Szanowni Państwo,
dzisiejszy świat to era cyfrowa, w której każdy z nas jest użytkownikiem usług telekomunikacyjnych.

Od najmłodszych lat młodzi ludzie korzystają z urządzeń i dorastają w kulturze e–produktów. Podobno w dzisiejszych czasach nie potrafi zrozumieć pokolenia Z ten, kto nie korzysta z platform i mediów społecznościowych. Internet dzięki urządzeniom mobilnym, jak i rozbudowanej infrastrukturze telekomunikacyjnej, stał się integralną częścią naszego życia.
Badanie konsumenckie dzieci i rodziców przeprowadzone na zlecenie Urzędu Komunikacji Elektronicznej w 2022 roku pokazuje, że 91,3 % dzieci korzysta z internetu poza edukacją online. Internet umożliwia nam dostęp do wiedzy, komunikacji i rozrywki, ale niesie też zagrożenia, zwłaszcza dla młodych użytkowników sieci.

Zachęcamy do lektury i udziału w webinary

Poradnik "Klikam z głową"