Finał konkursu na plakat

Ogromnym powodzeniem wśród uczniów cieszył się zakończony właśnie konkurs na plakat, którego tematyką był Janusz Korczak i Prawa Dziecka.

Zgłoszono 46 prac w trzech kategoriach wiekowych, klasy 1-3, 4-6 oraz 7-8. Laureatkami głównych nagród zostały: Martyna Pik z klasy 2a, Marika Sołtysiak i Emilia Czaplic z klasy 7c oraz Margaryta Oliniik z kl. 7a.

W sumie w ręce autorów trafiło 18 dyplomów, laureaci otrzymali w nagrodę puzzle, a wielu z autorów dostało specjalne wyróżnienia. Zdaniem jurorów większość prac reprezentuje wysoki poziom artystyczny. Zwycięzcom gratulujemy i życzy kolejnych wygranych!