Gigathon - największy Ogólnopolski Konkurs Programistyczny

Zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w Gigathonie!

To doskonała okazja, aby zaprezentować swoje umiejętności programistyczne i zawalczyć o wyjątkowe nagrody, których głównym sponsorem została firma Komputronik.

Co jest do wygrania? Konsola Microsoft Xbox Series X, telefony, tablety, akcesoria marki Samsung, obozy i kursy programistyczne, pakiety książek ufundowane przez wydawnictwa HarperCollins i Helion

Kto może wziąć udział?

Kategoria 7-9 lat (Minecraft)

Kategoria 10-12 lat (Scratch)

Kategoria 13-15 lat (Python, C#, C+ +)

Kategoria 16-18 lat (Python, C#, C+ +)

Jakie są etapy konkursu? Zapisy właśnie wystartowały i trwają aż do końca I etapu, który odbywa się od 6 do 26 maja. Kolejne dwa etapy odbędą się po wakacjach.

Finał, który ma charakter stacjonarny zaplanowany jest na koniec listopada 2024 roku w Warszawie. W tym roku konkurs został rozszerzony również o rywalizację międzyszkolną Gigathon School Challenge, gdzie każdy zapisany uczestnik zdobywa punkty dla naszej szkoły!

Więcej szczegółów i formularz zapisowy znajdziecie pod linkiem: http://info.gigathon.pl/edu

Zgłoszenia udziału, po indywidualnym zapisie u nauczycieli informatyki.