Dzielimy się widzą, uczymy się przez klocki Korbo

Świetlica to takie miejsce, gdzie spędzamy miło czas.

Tam się bawimy, odpoczywamy ale też rozwijamy nasze zainteresowania i uczymy się poprzez zabawę. Niewiele osób wie, co tak naprawdę tam się dzieje, a dzieje się sporo. Na stronie szkoły jest wprawdzie zakładka wydarzenia świetlicy ale ona nie oddaje wszystkiego.

Nasze dwie nauczycielki Pani Adrianna Olek-Królak i Pani Klaudia Cembik, które na co dzień pracują właśnie w świetlicy miały okazję zaprezentować prace wykonane przez dzieci w ramach Laboratoriów Przyszłości jako inspirację dla innych szkół z Wrocławia.

Prezentacja dzieł naszych uczniów wykonanych klockami Korbo została przedstawiona nauczycielom z innych wrocławskich szkół w ramach sieci współpracy Laboratoria Przyszłości.

Poniżej link do działań, pod niektórymi grafikami ukryte są linki, gdyż prace uczniów często były dynamiczne i można je wprawić w ruch.

Prezentacja przedstawiona podczas konferencji

Gratulujemy  wszystkim dzieciom ich kreatywności, a naszym Paniom nauczycielkom pomysłów do pracy.