Czy wiesz kto w sieci ogląda zdjęcia Twoich dzieci.

Aż 40% rodziców dzieli się w internecie zdjęciami i filmami, na których są nasze dzieci.

Rocznie wrzucamy do sieci średnio 72 zdjęcia i 24 filmy ze swoimi pociechami . Większość z nas myśli, że widzą je tylko nasi znajomi. A jak jest naprawdę?

Już niedługo rozpoczniemy wakacje i jednocześnie sezon na zdjęcia dokumentujące przyjemne chwile. Co warto wiedzieć zanim wstawimy zdjęcie naszego dziecka na Facebooku, czy Instagramie? Zachęcamy do zapoznania się z materiałami przygotowanymi przez Ministerstwo Cyfryzacji i Państwowy Instytut NASK.

Czy wiesz kto w sieci ogląda zdjęcia Twoich dzieci.