Adres: ul. Częstochowska 42, 54-031 Wrocław

Świetlica: wew. 203

Intendent: wew. 114

Referent: wew. 207

Administratorem danych osobowych jest Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 14 we Wrocławiu ul. Częstochowska 42, 54-031 Wrocław. Kontakt do naszego inspektora ochrony danych inspektor@coreconsulting.pl lub CORE Consulting ul. Wyłom 16 61-671 Poznań. Dane osobowe przetwarzamy w celu związanym z korespondecnją.

Masz prawo do dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych do innego administratora, a także do złożenia skargi na przetwarzanie danych. W przypadku danych przetwarzanych na podstawie interesu publicznego przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania danych przez Administratora.

Szczegółowe informacje o regułach przetwarzania danych  dostępne są w sekretariacie oraz na naszej stronie internetowej w zakłądce https://sp24.wroclaw.pl/nowy/sp24/p,96,rodo "RODO" - Klauzula -korespondencja elektroniczna.

Napisz do nas

W celu utrudnienia rozsyłania spamu przez automaty, proszę rozwiązać proste zadanie matematyczne. Dla przykładu: 2+1 daje 3.