Konkurs dla szkół drużyny Panthers Wrocław

Zapraszam wszystkich naszych uczniów i ich rodziny do udziału w konkursie organizowanym przez drużynę Panthers Wrocław.

Konkurs polega na zebraniu jak największej ilości uczniów szkoły do wspólnego kibicowania drużynie Panthers w ich ostatnim domowym meczu ELF (European League of Football), który odbędzie się 4.09.2022 (niedziela) o godz. 14.30 na Stadionie Olimpijskim. Około godzinę przed meczem na terenie Stadionu usytuowane jest "miasteczko foodtruckowe" i inne atrakcje w zależności od pogody. Szkoła, której uczniowie będą mieli najliczniejszą grupę kibiców otrzyma nagrodę finansową w wysokości: za I msce - 5000, II msce- 3000 i III msce- 2000 na zakup sprzętu sportowego na danej placówki.

Uczniowie naszej szkoły mają wstęp bezpłatny. Aby wziąć udział i otrzymać darmowy bilet dla ucznia należy zgłosić udział dziecka u nauczycieli wychowania fizycznego lub Agnieszki Miczulskiej do 02.09 do godziny 16.00 (można przez dziennik).

Uczniowie udają się na mecz pod opieką rodziców/opiekunów lub samodzielnie (w zależności od wieku i decyzji rodzica/opiekuna) Na stadionie będzie Pan Marcin Gładysław ale dojazd do stadionu i powrót po meczu we własnym zakresie.

Wejście dla dzieci całą grupą przez bramkę nr 7. Proszę mieć legitymację szkolna głównie osoby, które się spóźnią i będą wchodzić samodzielnie przez bramkę dla szkół.  Po przejściu bramek dziecko może spokojnie pójść do rodziców.

Dorośli opłacają wstęp samodzielnie w kasie lub online: https://www.ticketmaster.pl/event/european-league-of-football-panthers-wroclaw-vienna-vikings-bilety/23503

Dzieci przedszkolne mają wstęp za darmo.

Zachęcam wszystkich do udziału i wspólnego zaangażowania w konkurs.