Mamy To! 5000 dla naszej szkoły na sprzęt sportowy

Nowy rok szkolny zaczynamy z przytupem.

Dziś, tj 4.09  na Stadionie Olimpijskim odbył się  ostatni mecz domowy wrocławskiej drużyny  Panthers w  ELF (European League of Football)

Mecz zakończył się wynikiem 42:06 i wygraną gospodarzy . Gratulujemy drużynie Panthers Wrocław i życzymy kolejnych zwycięstw.

Podczas meczu odbył się konkurs dla szkół, o którym informacja pojawiła się na naszej stronie wcześniej.

Bardzo dziękuję dzieciom, ich rodzicom i nauczycielom, którzy zaangażowali się w sukces naszych uczniów i wzięli udział we wspólnym kibicowaniu. Okazało się, że Szkoła Podstawowa nr 24 była najliczniejszą reprezentacją na meczu i udało nam się wygrać ten konkurs.

Zdobyliśmy nagrodę główną w wysokości 5000 złotych na zakup sprzętu sportowego dla naszych uczniów.