Wystawa Hi-Tech i warsztaty klas 7a i 7b

W poniedziałek  17 października klasy 7a i 7b udały się na wystawę Hi-Tech do CH Aleja Bielany.

Wystawa, dość nietypowa gdyż nie oglądaliśmy eksponatów, a używaliśmy ich jak nam się podobało. Choć brzmi to dziwnie to właśnie na tym polegała wystawa. Mogliśmy używać wszystkich "dzieł", które tam były.

Lataliśmy na lotni, jeździliśmy rollercoasterem, graliśmy w komputerowego escape rooma, odczuwaliśmy na sobie dźwięki, a także biegaliśmy w miejscu po specjalnej bieżni. Wystawa pokazała nam jak można być w różnych miejscach nie będąc w nich wcale i jak ważna w naszym życiu jest technologia. W jak różny sposób możemy korzystać z jej zdobyczy i ciągłego rozwoju. Pomagały nam te okulary VR, które w każdym z "eksponatów" były używane.

Po wystawie czekały nas warsztaty integracyjne w centrum spotkań Foroom. Zadania udało nam się wykonać prawidłowo, a współpraca przebiegała świetnie.