Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej Halowej

W dniu 16 listopada 2022 rozegrany został Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej Halowej.

W turnieju udział wzięły 4 drużyny ze szkół podstawowych: SP 24 ( Zielone stroje ) , SP 51 ( Niebieskie stroje ) , SP 95 ( Żółte stroje ) , SP24 ( Czarne stroje ).

Turniej rozgrywany był systemem „każdy z każdym”. Wszystkie mecze były bardzo emocjonujące, toczyły się zgodnie z zasadami Fair-play przy głośnym dopingu dzieci i młodzieży z naszej szkoły.

• I miejsce zajęła drużyna gospodarzy SP 24 ( Zielone stroje )
  • II miejsce zajęła drużyna SP 51 ( Niebieskie stroje )
  • III miejsce zajęła drużyna SP 95 ( Żółte stroje )

Rozdano również nagrody indywidualne:

• Najlepszy strzelec turnieju : Antoni Ciesielski
  • MVP turnieju : Antoni Ciesielski
  • Najlepszy bramkarz turnieju: Aleksander Sołtys
  • Zawodnik Fair – Play : Wojciech Roszak
  • Najsympatyczniejsza zawodniczka: Julia Borowińska i Lena Grabowska

Najbardziej zaangażowany zawodnik w drużynie: Hnatkiewicz Dawid, Nowak Michał, Goszczyński Michał

Reprezentanci Szkoły Podstawowej nr 24 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 14:

Antoni Ciesielski, Aleksander Sołtys, Sebastian Jadczak, Zatryb Kacper, Stolarski Bartek, Sroczyński Mieszko, Brzozowski Filip, Kurp Kacper, Kraszewski Szymon, Krystian Filipek, Ignacy Milewicz, Stanisław Zinkowiec, Komornicki Kamil, Tokorczyk Franciszek, Michał Goszczyński.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.