Buduj relacje

W poprzednim roku szkolnym, nasza szkoła brała udział w badaniach przygotowanych przez Fundację Dbam o Mój Zasięg.

Badania były prowadzone wśród ponad 51 tysięcy uczniów polskich szkół w ramach projektu Szkoła Opowiedziana Cyfrowo.

Drodzy Rodzice, prezentujemy Wam wyniki badań dotyczące tego, jak uczniowie z całej Polski oceniają swoje relacje z rodzicami. W związku z tym, że nasza szkoła organizuje Tydzień Dobrych Relacji, zachęcamy też Państwa, do zadbania o relacje w domu. Około 40 % uczniów chciałoby spędzać więcej czasu ze swoimi rodzicami. Mamy nadzieję, że zbliżający się czas świąt będzie ku temu dobrą okazją, a jednym z postanowień noworocznych będzie czas dla rodziny bez elektroniki, wspólne posiłki, czy wspólne zadbanie o dobrą atmosferę w domu.