Konkurs „Śpiewamy kolędy”

Klasy 1a,2a,3a i 3b zorganizowały konkurs „Śpiewamy kolędy”.

Repertuar kolędowy uczniowie przygotowali wcześniej i zgłosili na konkurs.

9 grudnia , podczas konkursu, korzystaliśmy ze sprzętu nagłaśniającego Laboratorium Przyszłości. Uczniowie śpiewali kolędy indywidualnie, w duecie, grupowo oraz przy akompaniamencie pianina elektronicznego. Uczestnicy mogli sprawdzić swoje umiejętności muzyczno –wokalne.

Na zakończenie wszystkie klasy wspólnie wykonały pastorałkę „Świeć, gwiazdeczko”. Wprowadziło to wszystkich w nastrój radosny i świąteczny.

Nagrody za udział w konkursie zostaną wręczone 22 grudnia 2022 r, Podczas wręczania nagród będziemy korzystać ze sprzętu nagłaśniającego LP.

wych. klas: 1a -Bogumiła Szymańska- Łągiewczyk, 2a- Iwona Prabucka, 3a- Aleksandra Kowieska, 3b- Joanna Dziubańska