Festiwal Kolęd i Pastorałek

W dniu 16 stycznia uczestnicy koła wokalnego wzięli udział w  XIV Festiwalu Kolęd i Pastorałek.

Po kilku latach przerwy spowodowanych pandemią i ograniczeniami w organizacji imprez odbył się Festiwal Kolęd i Pastorałek przygotowany przez Dom Kultury im. Mikołaja Kopernika we Wrocławiu.

Na scenie wystąpiły zespoły wokalne i chóry z Wrocławia, a wśród nich zespół z naszej szkoły. Pierwsze kroki na scenie po długiej przerwie okazały się dużym wyzwaniem i pomimo bardzo dobrego wykonania przygotowanych kolęd, zostaliśmy pokonani przez konkurencję.

Śpiewanie kolęd jest już tradycją, więc za rok znów staniemy z nowym repertuarem na scenie i powalczymy, w tym roku cieszymy się z udziału i słodkiego upominku od organizatorów.