Dzień kapelusza

Dzień kapelusza jest kolejną aktywnością w ramach karnawału w naszej szkole.

Przy tej okazji został zorganizowany dla osób chętnych konkurs na najpiękniejszy kapelusz karnawałowy. Dzieci wykazały się ogromną pomysłowością i zaangażowaniem w swoich pracach. Kapelusze były wykonane z tkanin, papieru, plastiku i innych ciekawych materiałów jak np. żelki. Jury wyłoniło trzech laureatów: Zosia Staśkiewicz z klasy 4a zajęła I miejsce, Hania Kornak z klasy 4a II miejsce, Martynka Gromuł III miejsce. Zwycięscy otrzymali karty podarunkowe o wysokości 50 zł., 40 zł., i 30 zł. Karnawał trwa. Życzymy wspaniałych pomysłów na zabawę.