Konkurs na strój karnawałowy

Konkursy związane z karnawałem już są za nami.

Ostatnim konkursem z cyklu karnawałowych rywalizacji był konkurs "najpiękniejsze przebranie karnawałowe". Tym razem kreatywność uczestników była naprawdę zadziwiająca. Uczniowie przebrali się za owoce, sprzęty, postaci z filmów a nawet za taksówkę oraz inne zaskakujące kreacje. Kolorowe przebrania ubarwiły korytarze i rozbiły nieco szkolną rutynę. Pierwsze miejsce zajęła Katarzyna Majcherek z klasy 8a, drugie miejsce przypadło Adamowi Ślęzak z klasy 6c, trzecie miejsce otrzymały Karolina Florek z klasy 7c i Emilia Czaplic z klasy 5c. Dziękujemy za kreatywność, wspaniałą zabawę i gratulujemy wygranym.