Podsumowanie konkursów świetlicowych - I półrocze 2022/2023

Wychowankowie naszej świetlicy szkolnej w pierwszym semestrze roku szkolnego 2022/2023, wzięli udział w licznych konkursach międzyświetlicowych oraz w szkolnym konkursie świetlicowym pt. "W krainie Świętego Mikołaja".

Nadszedł czas na podsumowanie. Łącznie, na szczeblu miejskim, dzieci przygotowały prace do następujących konkursów plastycznych i jednego konkursu fotograficznego:

• "Moja ulubiona zabawka" (organizator – SP nr 3 we Wrocławiu),
  • "Malarka Jesień – Jesienne drzewo" (organizator – SP nr 97 we Wrocławiu),
  • "Szklana Pani Jesień" (organizator – Fundacja Tradycji Sudeckich, Huta Julia w Piechowicach),
  • "Kuchnie Świata" (organizator – SP 50 we Wrocławiu),
  • "Liściaki" (organizator – ZSP nr 18 we Wrocławiu),
  • "Jesienne kompozycje" (organizator – ZS nr 9 we Wrocławiu),
  • "Nasze spotkania z poezją Jana Brzechwy" (organizator – SP nr 97 we Wrocławiu),
  • "Wymarzona choinka" (organizator – SP nr 20 we Wrocławiu),
  • "Ilustrowana zakładka do książki Małego Polaka" – (organizator ZSP nr 14 we Wrocławiu)
  • "Maska karnawałowa" (organizator – SP nr 50 we Wrocławiu),
  • "Jeż dziki zwierz" (organizator – Centrum Kultury Agora we Wrocławiu);
  • "Jesień w mojej okolicy" (konkurs fotograficzny, organizator – SP nr 50 we Wrocławiu).

Z ogromną przyjemnością chcemy poinformować, że aż siedmiokrotnie uczniowie naszej świetlicy zostali laureatami ww. konkursów, a pięciokrotnie ich prace zostały wyróżnione:

II miejsce zajęli uczniowie w konkursach plastycznych: "Moja ulubiona zabawka", "Malarka Jesień – Jesienne drzewo" i "Liściaki" oraz w konkursie fotograficznym pt. "Jesień w mojej okolicy";

III miejsce nasi wychowankowie zdobyli w konkursach: "Nasze spotkania z poezją Jana Brzechwy", "Pejzaż zimowy", "Malarka Jesień – Jesienne drzewo";

wyróżnienia otrzymali w konkursach: "Jesienne kompozycje", "Wymarzona choinka", "Malarka Jesień – Jesienne drzewo", "Ilustrowana zakładka do książki Małego Polaka", "Szklana Pani Jesień".

Do szczęśliwych zwycięzców trafiły dyplomy i nagrody. Ogromnie gratulujemy!

Pragniemy również serdecznie podziękować wszystkim uczniom, którzy z pełnym zaangażowaniem przygotowywali swoje prace konkursowe.

Życzymy dalszych sukcesów w nowym, drugim semestrze roku szkolnego 2022/2023.

nauczyciele świetlicy