Zajęcia z drukiem 3D i okularami VR

Zajęcia koła informatycznego w dużej mierze opierają się na rozwijaniu zainteresowań i poszerzaniu wiedzy z wybranych przez siebie tematów informatycznych.

Dziś uczniowie  z klasy 4 projektowali podstawki do telefonów komórkowych oraz ozdoby wielkanocne. Podczas gdy nasza Ermelinda zajęta była drukiem, dopracowywali szczegóły oraz w ramach relaksu spacerowali po zabytkach dostępnych poprzez okulary VR, wirtualnie zwiedzali świat ale też pospacerowali po naszej szkole.

Sprzęt wykorzystywany na zajęciach został zakupiony w ramach projektu Laboratorium Przyszłości