Wywiad Magdaleną Bigaj

Zachęcamy do obejrzenia wywiadu Martyny Wojciechowskiej z Magdaleną Bigaj, wiceprezeską  fundacji Dbam o Mój Zasięg,

która przez wiele lat pracowała w świecie nowych technologii, później jednak postanowiła się im przyjrzeć z innej strony. Zjawiska, które nam były kiedyś nieznane: ghosting, sexting, patostreaming, fonoholizm - dzisiaj na dobre zagościły w cyfrowym świecie. Jak poruszać się po nim bezpiecznie, żeby nie zwariować i żeby nie popaść w uzależnienie? To bardzo ważna i potrzebna rozmowa, bo świat social media bardzo wpływa na młode osoby, nie uciekniemy przed tym. Media nie są złe albo dobre, to po prostu narzędzie, z którym trzeba nauczyć się obchodzić.

Wywiad znajdziecie Państwo na stronie: https://www.youtube.com/watch?v=fatf7QhiMbo