Fotościanka z okazji szkolnego Tygodnia Bezpieczeństwa w sieci

Pod koniec marca w szkole obchodzony był Tydzień Bezpieczeństwa w sieci.

Choć wychowankowie naszej świetlicy podejmowali działania związane z tym tematem w styczniu, z ogromną chęcią włączyli się do plastycznej części organizacji marcowej, szkolnej akcji. Zadaniem naszych Świetliczaków było przygotowanie fotościanek dla uczniów klas I-III oraz klas IV-VIII. Oczywiście nie obyło się przy tym bez zabawy. Prace plastyczne, przedstawiające roboty i komputerowe wirusy, powstawały z pomocą kostki do gry. Było przy tym dużo śmiechu i radości. Wszyscy przypomnieli sobie najważniejsze zasady, związane z bezpiecznym korzystaniem z sieci. Podejmując się wyzwania stworzenia fotościanek, nasi wychowankowie wykazali się niesamowitą kreatywnością oraz pracowitością, za co ogromnie dziękujemy! Efekty ich pracy i zabawy prezentujemy w galerii zdjęć.