Predator Games

Pierwszy raz w historii naszej szkoły mieliśmy swoich przedstawicieli w Predator Games czyli Mistrzostwach Polski w grach komputerowych.

4 drużyny z klas 7 i 8 rywalizowały w popularnych wśród uczniów grach: Fortnite,  League of Legends, Szachy,  Rocket League.

Turniej odbywał się poza godzinami lekcyjnymi i brali w nim udział uczestnicy w wieku od 13 do 20 lat.

Po rozegraniu kilku meczy niestety odpadli z turnieju i nie dostali się do finału jednak od organizatorów otrzymali pakiety w postaci plecaków Predator.

Gry to nie tylko zabawa ale tez edukacja. Spośród wielu dostępnych na rynku można znaleźć gry rozwijające umiejętności uczniów, a także integrujące i mobilizujące do współdziałania. Ważne, aby korzystać z nich z umiarem i zdrowy rozsądkiem.