Pierwsze zebranie Rady Rodziców

Przedstawicieli i przedstawicielki klas do Rady Rodziców zapraszamy na pierwsze zebranie, które odbędzie się 21 września 2023r (czwartek) o godzinie 18:00 w sali nr 15.

Na pierwszym zebraniu Rada zatwierdzi tekst Regulaminu oraz wybierze Prezydium Rady. Dla osób, które pierwszy raz dołączą do Rady zostaną przestawione zasady funkcjonowania i komunikacji.

Nowych Członków Rady prosimy o przygotowanie adresu e-mail w domenie gmail.com zawierającego nazwisko co pozwoli na korzystanie z dysku i forum Rady.