Tydzień dbania o dobre relacje - edycja III

Nasza szkoła dba o dobre relacje:)

Za nami III edycja Tygodnia Dobrych Relacji, podczas którego uczniowie klas 1-8 i nauczyciele mogli wziąć udział w wielu zabawach i aktywnościach, sprzyjających wzajemnemu poznawaniu się i byciu razem. Dzieliliśmy się dobrymi słowami i pozdrowieniami, wspólnie tańczyliśmy, graliśmy w gry planszowe. Uczniowie mieli okazję wypić herbatę i podzielić się słodkościami z klasą i wychowawcą, wziąć udział w konkursie na rozpoznawanie nauczycieli sprzed lat, a także zrobić sobie zdjęcie na tle pięknych skrzydeł przygotowanych na lekcjach plastyki oraz w świetlicy. Bo w końcu...Relacje dodają nam skrzydeł:)