Dzień Kundelka

Dzień dla miłośników psów przyniósł wiele ciekawych pomysłów plastycznych, m.in. pies wykonany metodą origami.

Dzieci poznały ciekawostki dotyczące życia psów, ich znaczenia dla ludzi niewidomych i niepełnosprawnych oraz policji. Niektórzy poznali historię Elfa - bohatera książki Marcina Pałasza pt. “Sposób na Elfa”. Świetlica przyłączyła się do organizowanej w szkole zbiórki na rzecz schroniska dla zwierząt. Wychowankowie przygotowali plakat informacyjny, który zawiesili przy wejściu do szkoły. Bardzo dziękujemy wszystkim Darczyńcom!