Kiermasz świąteczny

Pomysł o przygotowaniu bożonarodzeniowego kiermaszu nasze Świetliczaki przyjęły z ogromnym entuzjazmem.

Przez kilka tygodni w każdej grupie świetlicowej trwały ochocze przygotowania. Dzieci tworzyły rozmaite ozdoby świąteczne, które można było zakupić na stoisku dn. 15 grudnia. Udało się sprzedać wszystkie przygotowane przez uczniów prace. Drogie Dzieci, dziękujemy Wam za przygotowanie pięknych ozdób oraz Waszym Rodzicom, Dyrekcji i Wychowawcom za pomoc w organizacji tego wydarzenia. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na zakup materiałów plastycznych do naszej świetlicy.