Konkurs Baltie 2024 - Podstawowe informacje

Międzynarodowy Konkurs Programistyczny Baltie 2024 - Podstawowe informacje

• "Międzynarodowy Konkurs Programistyczny Baltie" to indywidualny tematyczny konkurs programistyczny w języku Baltie.
    Uwaga nowość! W tegorocznych zawodach, oprócz Baltie 3, zawodnik może korzystać z nowego narzędzia online Baltie Web (tryb B3). W każdym zadaniu jest wybór narzędzi, więc można wypróbować oba. Do finału dopuszczone zostanie wyłącznie narzędzie Baltie Web (tryb B3).
  • Konkurs jest przeznaczony dla dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych, szkół średnich, uczelni oraz dla organizacji pracujących z dziećmi.
  • Konkurs jest bezpłatny.
  • Uczniowie zgłaszają chęć udziału u nauczycieli informatyki.

Informacje o konkursie na stronie https://baltie.net/(S(13il03muuohdzqswgt2o4v0r))/Default.aspx?ContestID=143&DisplayFor=1