Konkurs fotograficzno-historyczny

Zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w konkursie fotograficzno- historycznym „Było…Jest! Stare i nowe zdjęcia Wrocławia”.

Konkurs trwa do 18.03.2024 r. (poniedziałek)

Zasady:

Tematem konkursu jest prezentacja aktualnej fotografii miejsca przedstawionego na zdjęciu archiwalnym. Potrzebne są więc dwie fotografie: starsza i nowa. Obie fotografie powinny mieć format tzw. „pocztówkowy”.

Archiwalne fotografie Wrocławia i okolic można wyszukać na stronach internetowych lub korzystać z archiwum własnego oraz innych źródeł.

Praca powinna zawierać informacje dotyczące historii miejsca- jakie to miejsce, gdzie się znajduje, jaką pełniło funkcję kiedyś, a jaką dziś.

Prace – podpisane z tyłu: imię, nazwisko oraz klasa- należy dostarczyć do szkolnej biblioteki.

Zachęcamy do udziału

Regulamin konkursu oraz karta uczestnika są dostępne poniżej.

Karta zgłoszenia na konkurs