"Nie ma dzieci - są ludzie"

UWAGA!

Zbliża się finał projektu "NIE MA DZIECI - SĄ LUDZIE", poświęcony Januszowi Korczakowi - obrońcy praw dzieci i młodzieży.

Jeszcze masz szansę, każdy z Was może wziąć udział w konkursie plastycznym na plakat -

ostateczny termin oddawania prac wydłużamy do 20. marca - środa, godz. 12.00. Pierwszego Dnia Wiosny we czwartek 21 marca na lekcjach rozgrywany będzie Szkolny Konkurs Kahoota, specjalnie poświęcony prawom dzieci oraz ich twórcy.

Finaliści z poszczególnych klas rozegrają walkę o główne nagrody. Pierwszego Dnia Wiosny poznamy laureatów quizów i konkursu plastycznego, wygranym rozdamy nagrody i dyplomy.

Powodzenia!