Program "Szkoła w Porządku"

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że nasza placówka dołączyła do programu „Szkoła w Porządku” na portalu marki Ubrania do Oddania.

Celem programu jest wsparcie placówek edukacyjnych na terenie całej Polski.

Program polega na BEZPŁATNEJ wysyłce niepotrzebnych ubrań oraz akcesoriów, które zostaną zamienione na złotówki, pomogą nam w realizacji celów naszej placówki i wesprą naszych podopiecznych.

Każdy 1 kg przekazanych ubrań = 1 zł na wsparcie finansowe naszej placówki!

Korzystając z poniższego linka, możecie Państwo:

- BEZPŁATNIE przekazywać swoje niepotrzebne ubrania oraz akcesoria do Ubrania do Oddania w ramach programu „Szkoła w Porządku”.

- Wspólnie z nami zbierać środki finansowe na realizację potrzeb naszych podopiecznych oraz placówki.

- Wybrać bezpłatnego kuriera lub przekazać paczki bezpłatnie do pobliskiego punktu DPD PickUP.