Ulubione misiaki, pluszaki

Z okazji Dnia Pluszowego Misia w naszej świetlicy przez cały tydzień organizowane były „misiowe” aktywności.

Podczas zajęć dzieci poznały historię misia Teddyego, rozmawiały o życiu niedźwiedzi, wysłuchały fragmentów książek o przygodach Misia Uszatka, Kubusia Puchatka, Misia Czarnego Noska, brały też udział w zabawach tanecznych i ruchowych. Niektórzy ,,zmalowali” misie kawą i farbami, rzucając kostką do gry w zabawie pt. „Wyturlaj misia”. Inni wysypywali misie na kartce papieru kaszą i różnymi materiałami sypkimi. Było też wielu, którzy chętnie opowiadali o swoich ulubionych pluszakach. We wszystkich salach panowała radosna atmosfera.