Świetlicowy konkurs plastyczny „Zwierzaki, cudaki”

W październiku świetlica szkolna zorganizowała konkurs plastyczny pt. „Zwierzaki, cudaki”.

Do konkursu zgłosiło się bardzo wielu uczniów. Prace były niezwykle kreatywne i przedstawiały różnorodne zwierzęta – cudaki. Pojawiły się m. in. ptaki, pieski, koty, żaby, gąsienice, motyle, lamy, konie, króliki i wiele innych. Przekonaliśmy się kolejny raz, że wyobraźnia naszych wychowanków nie ma granic. Każdy z uczestników otrzymał dyplom i drobny upominek, a laureaci nagrody.

Serdecznie dziękujemy Wam drodzy wychowankowie za tak liczny udział w konkursie, zaangażowanie i przygotowanie zaskakujących prac, a zwycięzcom gratulujemy!

Nauczyciele świetlicy szkolnej SP 24