Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Wejście do szkoły

Wejście do szkoły                            

Wejście do szkoły

Wejście do szkoły

Wejście do szkoły

Wejście do szkoły

Widok od parkingu

Widok od parkingu

Wejście do szkoły

Wejście do szkoły

Obiady w szkole

REGULAMIN STOŁÓWKI SZKOLNEJ

Szanowni Państwo,

W związku ze zmianą firmy cateringowej od 1 września 2022 roku  następują zmiany dotyczące  funkcjonowania stołówki szkolnej.

  1. Umowy do pobrania znajdują się na stronie internetowej szkoły. Każdą umowę należy wypełnić, wydrukować, podpisać oraz dostarczyć do szkoły w zamkniętej kopercie. W przedsionku szkoły będzie przygotowana urna, do której należy wrzucić koperty z umowami.
  2. Wypełnione umowy należy dostarczyć w nieprzekraczalnym terminie do 2 września 2022r. (po tym terminie umowy będą wprowadzane do systemu w miarę możliwości czasowych)
  3. Obiady będą wydawane od 12 września 2022r.
  4. Ze względu na zmianę firmy cateringowej nie będzie możliwości zakupienia obiadu bez uprzednio podpisanej umowy.
  5. Rodzice, których dzieci korzystały z obiadów w szkole w poprzednich latach, również zobowiązani są do podpisania nowej umowy na rok szkolny 2022/2023 Numer rachunku do wpłat za obiady oraz konto w aplikacji zamowposilek.pl pozostają bez zmian. W aplikacji należy jednak zaktualizować dane kontaktowe oraz klasę.
  6. Cena jednego obiadu w roku szkolnym 2022/2023 wynosi 12,00zł (słownie: dwanaście złotych 00/100)
  7. Rodzic zobowiązuje się do dokonywania wpłat na numer rachunku bankowego, który otrzyma na adres e-mail podany w dostarczonej do szkoły umowie.
  8. Harmonogram wydawania obiadów dla uczniów przebywających w świetlicy zostanie przygotowany przez nauczycieli świetlicy w dostosowaniu do planu lekcji.
  9. Osoby do kontaktu w sprawach wydawanych obiadów:

            Ewa Kaczmarek  adres e-mail: zamówienia@domowyobiadek.pl, tel. 600 394 646,  

             Aleksandra Wrona – dietetyk- tel. 531 728 980

 

 

UMOWA NA KORZYSTANIE Z OBIADÓW W STOŁÓWCE SZKOLNEJ - do pobrania

 

Artykuły