Konkurs na plakat o prawach dziecka

Rusza konkurs na plakat PRAWA DZIECKA - czyli: „Jakie prawa mają dzieci na świecie?”, Janusz Korczak i jego walka o prawa dzieci”.

Jeśli lubisz projekty graficzne lub potrafisz rysować, malować, realizować szalone pomysły techniką mieszaną, z użyciem kredek, farb, mazaków, wycinanek, itp. itd. ten konkurs jest dla Ciebie!

Stwórz plakat w formacie A3 lub A4 na temat działań Janusza Korczaka na rzecz praw dzieci.

Przedstaw plastycznie jedno z praw dzieci, np. prawo do wypoczynku, czy nauki.

Pracę wykonaj samodzielnie i podpisz ją z tyłu.Konkurs w trzech kategoriach wiekowych: klasy 1-3, 4-6 i 7-8.

Pracę przynieś wychowawcy (klasy 1-3) lub p. M. Kuśmierczyk, M. Woźniak, M. Marks do 18. marca do godziny 12.00.

Najciekawsze prace zaprezentujemy na wystawie.

Autorzy najlepszych prac otrzymają nagrody rzeczowe oraz punkty za sukcesy.

Powodzenia!

Regulamin konkursu na plakat