Święto Babci i Dziadka

Ostatnie dni stycznia u przedszkolaków wzbudzają ogromne, radosne emocje, ponieważ w tym czasie obchodzi się uroczyście Święto Babci i Dziadka.

Dziadkowie to wielki skarb dla swoich Wnucząt-mają dla nich czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi, rozumieją dziecięce rozterki, ale przede wszystkim bezgranicznie je kochają. Wnuczęta są dla swoich Dziadków radością życia.
Dzieci przygotowały specjalny program artystyczny: śpiewały piosenki, mówiły wiersze zatańczyły oraz własnoręcznie przygotowały upominki, w ten sposób wyraziły swoją miłość i wdzięczność dla ukochanych Babć i Dziadków.