8 lutego 2022 r. obchodziliśmy Dzień Bezpiecznego Internetu.

W ramach obchodów DBI dzieci zostały zapoznane z podstawowymi zasadami bezpiecznego korzystania z Internetu poprzez bajki z serii "Owce w sieci", „Sieciaki.pl.”, które oglądały zawsze z wielkim zainteresowaniem. Rozmawiając z dziećmi na temat Internetu zawsze największy nacisk kładziemy na bezpieczeństwo w sieci. Dzieci, mimo wieku, wykazują się dużą wiedzą o Internecie i zasadach korzystania z niego. Doskonale radzą sobie w konkursach, quizach na temat internetu, jego zasobów, zasad korzystania z internetu.