Mali Wspaniali

Dzieci z Naszego Przedszkola uczestniczą w ogólnorozwojowym programie dla dzieci przedszkolnych pt.: „Mali Wspaniali”.

Jest to program, który został stworzony i wprowadzony do placówek w 2008 r. przez grupę pasjonatów oraz zawodników karate. „Mali Wspaniali” został stworzony przez połączenie metodologii gier oraz uniwersalnych wartości wychowawczych związanych ze sztukami walki, aby zapewnić dziecku od trzeciego roku życia możliwość uczestniczenia w sporcie i aktywności fizycznej. Ideą jest toaby dzieci poczuły się bardziej zmotywowane, pewne siebie i zdolne do aktywności – co zwiększy prawdopodobieństwo ich aktywności w późniejszym okresie życia.