Wycieczka do sadu "Owoce Lutyni"

W dniu 2 listopada br. dzieci z grupy 2 wraz z grupą 1 wybrały się na pierwszą autokarową wycieczkę. Celem podróży był sad owocowy "Owoce Lutyni".

Właścicielka Pani Ania przygotowała dla dzieci bardzo dużo atrakcji. Na początek dzieci zajadały się pysznym ciastem i piły kompot z jabłek. Wzięły udział w warsztatach artystycznych "mapety ze skarpety". Wyrabiały ciasto na chleb i piekły pyszną pizzę. Miały możliwość zobaczyć jak wygląda sad i praca przy zbiorach jabłek. Na koniec otrzymały  prezent - smaczne jabłka.