Bal karnawałowy

2 lutego w naszym przedszkolu odbył się Bal Karnawałowy. Dzieci z grupy 8 wzięły udział w zabawach muzycznych, tańcach i animacjach.

W tym dniu dzieci przyszły do przedszkola przebrane za wybranych bohaterów ulubionych bajek i książek. Nie mogło zabraknąć księżniczek, jednorożców, super bohaterów czy zwierzątek. Najważniejsze było to, że na twarzach dzieci gościł szeroki uśmiech, kiedy prezentowały swoje stroje koleżankom i kolegom z grupy. Dzieci zjadły karnawałowy poczęstunek, następnie wzięły udział w balu prowadzonym przez animatorów. Były tańce, zabawy ruchowe, wspólny śpiew i świetna zabawa.