Tydzień Bajek Polskich

W marcu nasza grupa brała udział w projekcie "Tydzień Bajek Polskich". Celem programu jest promowanie bajek Polskich wśród dzieci.

Przy okazji poruszyliśmy wiele ważnych tematów tj. czym jest niepełnosprawność, dlaczego powinniśmy być tolerancyjni. Dzieci dowiedziały się czym były dobranocki. W trakcie tego tygodnia poznaliśmy Bolka i Lolka, Misia Uszatka, Reksia, Pomysłowego Dobromira oraz Koziołka Matołka. Codziennie poszerzaliśmy wiedzę na temat historii danej bajki oraz wykonywaliśmy prace plastyczne.