Dzień Dinozaura

27 lutego dzieci z grupy 8 wzięły udział z zabawach, animacjach i działaniach plastycznych w związku z Dniem Dinozaura.

Przedszkolaki rozwijały sprawność ruchową podczas zabaw bieżnych i skocznych w przedszkolnej auli. Następnie dzieciom został przybliżony zawód paleontologa i przedszkolaki wzięły udział w zabawie polisensorycznej z użyciem piasku, podczas której odkopywały, a następnie nazywały dinozaury. Na koniec dzieci wykonały pracę plastyczną, której motywem przewodnim były prehistoryczne gady - dinozaury.