Powitanie Jesieni

Przedszkolaki z Grupy 5 przywitały Jesień piosenką pt.: „Malowała jesień”. Następnie wspólnie oglądaliśmy przyniesione przez dzieci jesienne skarby: kasztany, żołędzie, orzechy, dynie, jarzębinę, wrzosy i piękne kolorowe listki. Z dużą radością i ciekawością wielozmysłowo poznawaliśmy naturalne dary jesieni: wąchaliśmy, dotykaliśmy, poznawaliśmy kształty, kolory i nazwy. Rozwiązywaliśmy również zagadki i wykonaliśmy pracę plastyczną.

W kolejnych tygodniach przedszkolaki będą obserwować zmiany jakie przyniesie nam nowa pora roku podczas kolejnych zajęć, wyjść i spacerów.