Ogródek przedszkolny w czterech porach roku

Przedszkolaki z grupy II we wrześniu wykonały pierwsze zadania w ramach realizacji programu własnego "Ogródek przedszkolny w czterech porach roku". Program przyrodniczo - ekologiczny ma na celu bezpośrednie i pośrednie poznawanie środowiska przyrodniczego, uwrażliwianie na piękno otaczającej przyrody oraz poszerzanie wiedzy o przyrodzie, ekologii i zdrowym odżywianiu.

Grupa II przeprowadziła pierwsze prace ogrodnicze takie jak podlewanie grządek i ich pielenie. Obcowanie z przyrodą przynosi wiele pozytywnych doświadczeń, co widać na twarzach naszych przedszkolaków.