Zbiórka darów dla bezdomnych zwierząt - podsumowanie

W naszym przedszkolu w ramach realizacji projektu "Bliżej Pieska" zorganizowana została zbiórka karmy, legowisk, zabawek i innych akcesoriów dla podopiecznych Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Polsce ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu. Naszym celem była poprawa warunków pobytu zwierząt w schronisku, kreowanie postawy przyjaciela zwierząt oraz tworzenie okazji do zaangażowania dzieci i osób dorosłych do udziału w zbiórce.

Cieszymy się, że tak wiele osób odpowiedziało na nasz apel i wzięło udział w akcji. Dziękujemy serdecznie wszystkim przedszkolakom i rodzicom za włączenie się w zorganizowaną akcję charytatywną. Dzielenie się z potrzebującymi - to dobry nawyk!