Święto Niepodległości

10 listopada był w naszym przedszkolu dniem bardzo uroczystym, bowiem obchodziliśmy Święto Niepodległości. Z tej okazji dzieci z grupy 1 i 2 wystąpiły w przedstawieniu dla społeczności przedszkolnej w ramach akademii przedszkolaka.

Spotkaliśmy się wszyscy w auli Przedszkola nr 24, gdzie dzieci z dwóch najstarszych grup śpiewały piosenki, recytowały wierszyki i zaprezentowały taniec. Na koniec wspólnie zaśpiewaliśmy 4 zwrotki "Mazurka Dąbrowskiego", włączając się do ogólnopolskiej akcji "Szkoła do hymnu 2023".